Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Mahmut Altintas

Mahmut Altintas


Eğitim süremiz boyunca aldığımız kapsamlı eğitim ve hocamızın arkadaşça yaklaşımları sayesinde verimliliğimizin gayet yüksek olduğuna inanıyorum. Ayrıca öğrenci işlerindeki arkadaşların yaklaşımları oldukça ilgili ve samimi oldu. Başta Müslüm Hoca olmak üzere tüm Arı Bilgi ailesine teşekkürlerimi sunarım.

Düzgün ÖZKAN

Düzgün ÖZKAN


2005 yılında Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra işimi profesyonelce yapamıyordum. Arı Bilgi 'den aldığım Web Tasarım ve Grafik Tasarım eğitimleri ile birlikte verimliliğimi artırarak yeni işler almaya ve işimi profesyonelce yapmaya başladım. Teşekkürler Arı Bilgi.

Ahmet Altintas

Ahmet Altintas


Çok güzel bir eğitimdi. Eğitim, eğitmenin ilgisi ve sınıfların sağladığı ortam güzeldi. Arı Bilgi'de olmak gerçekten çok güzeldi.

İbrahim Tırampacı

İbrahim Tırampacı


Eğitim oldukça iyi diyebilirim, bizim sorumluluklarımızı yerine getirmediğimiz için olan sorunlar vardı. Eğitmenimiz çok iyiydi.
Kurum hakkında , kurumunuz cidden beklediğimin üstünde iyi ve kaliteliydi. Talepte bulunduğum hiçbir şey için beni geri çevirmediler. Ve her zaman yardımcı olmaya çalıştılar. Özellikle Gökçen Hanım'ın yardımlarını es geçemem kendisine sonsuz teşekkür ederim. 

İbrahim Çetin

İbrahim Çetin


Eğitmen Erkan Hoca'nın ders anlatım son derece iyiydi, eğitim kalitesi çok güzel.
Teşekkürler.

Deniz Hacısalihoğlu

Deniz Hacısalihoğlu


Eğitmenlerin mesleki ve eğitsel yeterliliklerinin iyi olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Turgut Karagül

Turgut Karagül


Eğitim benim açımdan olumlu ilerliyor. Aldığım eğitimin meyvelerini almaya başladım. Şu anda 3 tane proje aldım ikisini bitirmek üzereyim. Eğitimden ve eğitmenimden oldukça memnunum.  Genel olarak kurumdan memnunum. Verdiğim ücretin karşılığını fazlasıyla aldım. 

Doğan Gür

Doğan Gür


Eğitimi almamayı düşündüğüm zamanlarda beni kursa gelmeye ikna ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Okulda aldığım eğitim kursun yarısı kadar bile etmediğini anladım. Almış olduğum eğitimden sonra gelecek olanlarımı değiştirdim. Balarda tereddütlerim vardı bu eğitimle ilgili ama şimdi iyiki yazılım uzmanlığı eğitimini almışım diyorum. Teşekkür ederim Arı Bilgi…

Hasan Şeramet

Hasan Şeramet


Bol örnekli bir eğitim süreci geçirdik. İş hayatımda da bu örneklerimi uyguladım ve gayet başarılıyım bu konuda Tunç hocamın bana öğrettikleri ile işimde daha uzman olduğumu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim Tunç hocam ve Arı Bilgi

Sercan Karadeniz

Sercan Karadeniz


Genel olarak kurumdan ve almış olduğum eğitimden memnunum. Hocamızın bilgisi yeterli ve anlatım yeteneği çok iyi 

Elif Koçak

Elif Koçak


Tunç hocamızın sınıfa hakimiyeti çok iyi. Her sorulan soruya sabırla, ilgiyle cevap vermesi çok iyi. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Arı Bilgiye teşekkür ederim

Doğuşhan Akbulut

Doğuşhan Akbulut


Eğitimini almış olduğumuz yazılım uzmanlığı kursu çok verimli geçti. Hocamız ilgili alakalı bu işi severek yapıyor.

Ayşe Nur Özyurt

Ayşe Nur Özyurt


Çok keyifli ders işledik aldığım eğitimden memnun kaldım herkese tavsiye edebileceğim bir kurum. Teşekkürler Arı Bilgi

Yıldız Yağcı

Yıldız Yağcı


Yazılım uzmanlığı eğitimi aldığımdan bugüne kadar geçen süre zarfında bana çok katkısı oldu

Fulya Seven

Fulya Seven


Ekim ayından itibaren güzel geçen bir eğitim süreciydi. Konuların başlangıcında konu anlatım ve konu devamında anlatılan örnekler yapılan projeler çok faydalıydı.

Emre Diler

Emre Diler


Eğitmenimiz Umut hoca bilgi ve becerilerini bize cömertçe sunan sektörde nadir bulunana hocaladan birisidir. Derse her zaman hazırlıklı geliyor. O gün ne işleyeceksek paylaşıyor. Öğrenmemeiz için elinden geleni yapıyor. Kedisinden öğrendiklerimi kolayca iş hayatımda da kullanabiliyorum. Eğer yazılım öğrenmeye isteğiniz varsa Arı bilgi sayesinde istediğiniz yere gelebilirsiniz. Bilgili ve arkadaş gibi bir eğitmen olan Umut hocayla tanıştığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. Arı Bilgiye bu güzel eğitim için teşekkür ederim.

Murat Duman

Murat Duman


Aldığım eğiitimden çok memnun kaldım Umut hocaya ver Arı Bilgiye çok teşekkür ederim.

Tolga Kaya

Tolga Kaya


Umut hoca derslere çok hakim çok biligli ve cana yakın. Kendisne ilgisinden ve anlayışından dolalayı teşekkür ederim. Arı Bilgi herekse tavsiye edebileceğim bir kurum.

Onur Çelik

Onur Çelik


Aldığım yazılım eğitiminde daha önce yazılımla ilgili birikimim olmadığı halde çok şey öğrendim. Eğitim eğitmen kurum çalışanları herşey ve herkes çok iligli.

Merve Adalı

Merve Adalı


Kuurmun öğrencilerle iligi çok güzel. Hocamız dersleri gayet iyi anlatıyor. Aldığım eğitimden memnunum

Süleyman Çördükçü

Süleyman Çördükçü


Umut hocamızdan fazlasıyla memnun kaldım. Kesinilikle karşısındaki kişileri dinliyor her konuda yardımcı oluyor. Eğitim gaet yeterli herşeyi öğrendim çok teşekkür ederim

Süleyman Çördükçü

Süleyman Çördükçü


Umut hocamızdan fazlasıyla çok ilgili ve bilgili bir hoca. Her konuda yardımcı oluyor ve sabırla sorularımıza cavap veriyor. 

Tolga Kaya

Tolga Kaya


Hocamız bilgili e çok cana yakın kendisine ilgisi ve anlayışından dolayı çok teşekkür ederim

Serap Karakoç

Serap Karakoç


Eğitmenimiz bize beklentimizinde üzerinde, açıklayıcı, işlevsel ve güncel bir eğitim verdi. Des işleyişi ve öğrenci ilişkileri son derece iyi ve uyumlu. Kendisine çok teşekkür ederim

Emre Dİler

Emre Dİler


Eğitmenimiz Umut hoca kendisini geliştirmiş, bilgi ve tecrübelerini bize cömertçe sunan sektörde nadir bulnsn hocalardar bir tanesidierç Derse her zaman hazırlıklı gelir. Ders konuşarını bizimle paylaşır. Öğrenmemiz için elinden geleni yapr. Anlayıp kavradığımızdan emin olmadan yeni konuya geçiş yapmaz. Kendisinden öğrendiklerimi koalyca iş hayatımda uygulayabiliyorum. Eğier yaılım öğrenmeye isteğiniz varsa Arı Bilgiyi terci etmelisiniz.  İstediğiniz seviyeye kolayca gelebilirsiniz. Arı Bilgiye gelip böyle başarılı bir hocayla tanıştığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum

Güven Duyan

Güven Duyan


Yazılım Uzmanlığı benim için çok büyük bir hedefti. Hedeflerime ArıBilgi ile ulaştım. Teşekkür ederim

Meltem Teymur

Meltem Teymur


Visual Studio arayüzünün tanınmasında ve kod yazma hakkında daha fazla pratik yapmamda büyük katkılar sağladı. Bilgisayar programcılığı alanında yeni arkadaşlar edinmemde katkısı oldu. Ayrıca tüm çalışanların güleryüz ve sevecenliği,derse daha isteyerek katılmama çok faydalı oldu.Teşekkürler Arı Bilgi...

Berfu Ipek

Berfu Ipek


Yedi aylık eğitim süreci boyunca  .NET,IDE  ve C#  programlama dili aracılığıyla nesneye yönelik programlama dili ilkelerine hakim olduktan sonra web çevresine giriş yaptık. ASP.NET,ENTİTY FROMEWORK tarafınada hakim olma şansı yakaladık.

Burhan Yildirim

Burhan Yildirim


Bir yazılım uzmanının sahip olması gereken tüm yetenekleri kazandığımı düşünüyorum.Benim için çok verimli oldu.Hocamızın ilgi ve alakası çok iyiydi.

Ali Can Görktan

Ali Can Görktan


Eğitimden ve eğitimi veren kurumdan memnun kaldım.Teşekkürler.

Yusuf Akdemir

Yusuf Akdemir


Haziran - Aralık tarihleri arasında Yazılım Uzmanlığı eğitimi aldım. Hocamız Erkan bey'di. Öğrenci hayatımda almış olduğum eğitime göre burada almış olduğum eğitim ve Erkan Hoca'mızın vermiş olduğu bilgiden çok memnun kaldım. Yazılım Uzmanlığı eğitimi almak isteyen tanıdıklarıma tavsiye edecğim. Arıbilgi'nin eğitmen kalitesi ile vermiş olduğu eğitim için ve Erkan Hoca'mıza teşekkür ederim.

Oğuzhan İnan

Oğuzhan İnan


Yazılım konusunda ki bütün beklentilerimi Erkan hocam karşıladı. Her türlü sorumun cevabını aldım. Arıbilgi ve Erkan Kilmen Hocam'dan çok memnunum. Bu kadar beklentim yoktu ama fazlasıyla beklentilerim karşılandı. Erkan beye ve Arıbilgi'ye teşekkür ederim.

Zeliha Kontaş

Zeliha Kontaş


Mayıs ayı itibariyle uzun süreli eğitimini aldığım Yazılım Uzmanlığı konusunda ders aldığım hocamız Erkan beyin eğitiminden memnun kaldım. Kendisini, bu yönde bir kursa katılmak isteyen bir yakınım olursa memnuniyetle tavsiye edebilirim.

Tülay Demir

Tülay Demir


Aldığım Yazılım Uzmanlığı eğitiminden çok ama çok memnun kaldım. Yazılım Uzmanlığı almak isteyen arkadaşlarıma, çevreme Arıbilgi'yi önereceğim. Herşey için çok teşekkürler.

Hakkıcan IŞIK

Hakkıcan IŞIK


2013 Ocak'ta Yazılım Uzmanlığı kursuna başladım. Bana çok fazla şey kattığını düşünüyorum. Hocamız Erkan Kilmen'in hayatı boyunca biriktirdiği birikim sayesinde bizde faydalandık. Arkadaşlarımında bu eğitimi alıp kendilerini geliştirmesini tavsiye edeceğim.

Şevki Selam

Şevki Selam


Merhaba , hemen hemen 1 yılı aşkın süredir eğitimimde gösterilen ilgi ve yardımlari için başta hocamız Keremhan Gümüş ve Özkan Bey’e ve tüm Arı Bilgi çalışanlarına sonsuz teşekkürler

Uğur Yaşar

Uğur Yaşar


Eğitim ve Erkan Hoca’mızın bilgi ve anlatımında memnunum. Aldığım eğitim iyiydi, Erkan Hocamızda bu konuda gayet iyi ve istediklerimi karşıladığını düşünüyorum. Genel olarak eğitim aldığıma ve Arıbilgi’yi seçtiğim için pişman değilim. Başka kurs almak veya başkalarına tavsiye edeceğim yer Arıbilgi olurdu. Eğitimden sonra askere gitmeseydim belki başka kursa da yazılmayı düşünebilirdim

Uğur Şengül

Uğur Şengül


Eğitmen olarak Erkan Hoca’nın sınıfına geldiğimiz için şanslıydık. Bize gösterebilecek çoğu şeyi kusursuz bir şekilde ve iyi bir şekilde anlattığına inanıyorum.

Cem Polat

Cem Polat


Kurumdan almış olduğum yazılım uzmanlığı eğitimi kariyerim açısından faydalı oldu ve yazılım sektörü için bana kapı araladı. Eğitimin başından sonuna kadar sağlıklı bir eğitim aldık.

Hemen Başvur