Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Ali GERÇEK

Ali GERÇEK


Hocamız derslere gerçekten hazırlanarak geliyor. Teşekkür ederim.

Erdoğan KİRPİ

Erdoğan KİRPİ


Arı Bilgi deki web kursu na eğitimime devam ediyorum. Söyleyebileceğim tek şey eğitmenlerimin bilgi düzeylerinin çok iyi olduğu

Uğur Abbas KELEŞ

Uğur Abbas KELEŞ


Aslında birkaç kez erteledim bu eğitimi  almak için  iyikide ertelemişim .Böyle  bilgi ve eğitim kapasitesine sahip bir eğitmenden ders aldığım için gerçekten çok memnunum. Bu eğitime zevkle gelmemi sağladı.Harun hoca gibi bir eğitimciyi kaçırmamanızı tavsiye ederim .Teşekkür ederim.

Işıl ÖZKAN

Işıl ÖZKAN


Murat Hocadan çok memnunum. Çok pratik ve güncel bilgiler veriyor. Enerjisi mükemmel.Çok verimli oluyorum. Arıbilgi de böyle eğitmenler oldukça, başarı kaçınılmaz olur.

Ahmet Burak ABDİTOĞLU

Ahmet Burak ABDİTOĞLU


Eğitmenimiz bize yeterli düzeyde eğitim verdiğine inanıyorum alanında başarılı bir eğitmen.

Ender ÖZDÜNDAR

Ender ÖZDÜNDAR


Bana web tasarım ve SEO geliştirmem'de yardımcı olan Arı Bilgi'ye ve eğitmenime  teşekkür ederim.

İhsan KALE

İhsan KALE


Hocamızdan çok memnun kadım. Eğitimlerde güncel çalışmalar yapma fırsatı buldum. Tüm öğrendiklerimi kullanabiliyorum. Teşekkürler Levent hoca ve Arı Bilgi çalışanları.

Oytun Arkan

Oytun Arkan


Eğitimim devam ederken iş buldum. Herşey çok güzel. Teşekürler Arı Bilgi.

Mustafa Kiziltepe

Mustafa Kiziltepe


Eğitim hayet güzel murat hocanın anlatışı güzel,sade ve eğlenceli. Dersler akıcıydı tavsiye ederim

Murat Çiplak

Murat Çiplak


Ders esnasında sorulara yeterli cevap aldım eğitmenin iyi eğitim verdiğini düşünüyorum.

Seçil Amcaoğlu (Sosyal Bilgiler İnteraktif Reklam Ajans Kurucu Ortağı)

Seçil Amcaoğlu (Sosyal Bilgiler İnteraktif Reklam Ajans Kurucu Ortağı)


Öncelikle anlayışınız, güleryüzünüz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim.Herşey için teşekkürler.

Oğuzhan Şengül

Oğuzhan Şengül


Merhaba, Kurs yerinizden ve kursunuzdan çok memnun kaldım. Özellikle Barış hocamızdan, eğitim konusunda başarılı bir öğretmen böyle bir öğretmenle ders verdiğiniz için teşekkür ederim..

Ender Özdündar

Ender Özdündar


Kısa vadede verilebilecek maksimum bilgiyi bana öğrettiği için hocamıza teşekkürler.

Mustafa Cihat Aktaş

Mustafa Cihat Aktaş


Öncelikle Web Tasarım kursuna iyiki geldiğimi söylemek isterim. Bana bir çok katkısı oldu hem okul hem stajda. Cahide Hocam'dan da Levent Işıklı hocamdan da memnun kaldım. Derste anlatımları farklı olsada bana bir çok blgi kattıklarını düşünüyorum. Grafik kursunda da Tuncer Hoca'ma çok teşekkür borçluyum. Açıkcası genel anlamda memnunum.Sizlere ekibinize çok teşekkür ederim.

Kübra Erdoğan

Kübra Erdoğan


Arıbilgi'de aldığım Web Tasarım kursundan memnun kaldım. Teşekkürler.

Gökçe Ceviz

Gökçe Ceviz


Arıbilgi'yi tesadüfen internet sitesinden gördüm. Görüşmeye geldiğimde kurumunuzda ki Ali Bey bizi gayet iyi karşıladı ve her konuda yardımcı oldu. Dersler başladığında hocamız Barış Bey gerek ders anlatımında gerek konuların izahında ve diğer bütün konularda bizlere çok yardımcı oldu. Kendisinden ve kurumunuzdan çok memnun kaldım. Çevremdeki diğer insanlara kurumunuzu tavsiye edeceğim. Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Fatih Altıner

Fatih Altıner


Merhaba ben Fatih Altıner. Aldığım Web Tasarım eğitiminden ve Barış Kayman hocadan memnunum. Barış Hoca'nın ders anlatımından gayet memnun kaldım , Barış Bey çok iyi bir eğitmen. Teşekkürler.

Eren Saraç

Eren Saraç


Öncelikle bu kurs almamdaki amacım hem yeteneklerimi geliştirmek hemde günümüzde iş arayışlarında sertifika eksikliğimin olması. İlk başta kursun %100'lük bir etkisi olacağını pek düşünmüyordum ancak eğitmenimizin gerek bilgi birikimi gerek sınıf hakimiyeti karşısında bu düşüncelerim değişti. Barış hocam hem dersler içindeki pozitif duruşu ve derse hakimiyeti konusunda oldukça memnun kaldım. Öncelikle Barış Hoca ve Arıbilgi'ye teşekkürlerimi sunarım.

Züleyha Urun

Züleyha Urun


Eğitimin hayatıma etkisi olcak diye düşünüyorum. Şu an herhangi bir yerde çalışmıyorum, daha önce bununla ilgili bir iş deneyimim olmadı eğer olursa eğitimin bana olan katkısını anlayacağım. Bunun dışında kurumunuzdan eğitim aldığımdan memnunum. Arkadaşlar ve eğitmenimiz güler yüzlü ve yardımcılar.Teşekkürler.

Fatih Erşatır

Fatih Erşatır


Arıbilgi Eğitim Kurumu ve Web Tasarım eğitiminden, eğitim aldığım süre boyunca çok memnun kaldım. Hocamıza özellikle çok teşekkür ediyorum.

Züleyha Urun

Züleyha Urun


Kurumunuzu beğeniyorum. Şuan ki eğitmenimiz Levent Bey’den çok çok memnunum.Kendisini bu konuda yeterli ve istekli görüyorum. Müşteri ilişkilerinizde de kurumunuzu yeterli buluyorum. Tebrik Ederim

Batuhan Erdem

Batuhan Erdem


Web Tasarım dersinden ve eğitmenimden çok memnun kaldım. Arıbilgi’yi herkese tavsiye ederim.

Can Davazlıgil

Can Davazlıgil


Genel olarak eğitimden memnunum. Levent hoca gerek anlatım olarak,gerek sorularımıza dönüş olarak yeterli bir eğitim sundu. İyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Teşekkürler.

ELİF BURCU ÜNVER

ELİF BURCU ÜNVER


EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.KARİYERİM İÇİN FAYDALI BİR EĞİTİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

Mehmet Ali Ağrap

Mehmet Ali Ağrap


Eğitim verimlilik açısından çok iyiydi. Teşekkürler.

Duygu Kondoğlu

Duygu Kondoğlu


Almış olduğum Web Tasarım eğitiminin iş hayatımda yararlı olacağını düşünüyorum. Bu almış olduğum eğitim Arı Bilgi'de iyi bir şekilde gösterildi. Hocamızın da bu konuda ki bilgi ve tecrüesi bizler için iyi oldu. Ben ve arkadaşım memnun kaldık.Teşekkürler.

Can Davaslıgil

Can Davaslıgil


Aldığım eğitim beklentimi karşıladı. Levent Hoca derse iyi adapte olmamızı sağlayarak yeterli düzeyde eğitimi tamamladı. 
Teşekkürler.

ZAKİR ERKUŞ

ZAKİR ERKUŞ


EĞİTİMDEN VE HOCALARIMIZ FİKRET  ,ŞENOL HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİM İNSANİ YAKLAŞIMLARI VE YARDIMSEVER KARAKTERLERİ İÇİN.

KÜBRA NUR ÇAKIR

KÜBRA NUR ÇAKIR


EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.VERDİĞİNİZ EĞİTİMDEN DOLAYI TEŞEKÜRLER .

Emre Ergül

Emre Ergül


Eğitmenimiz Levent hoca alanında son derece başarılı ve bilgili bir eğitmen. Genele olarak kurumdan memnun kaldım. özellikle eğitmenim Leven ışıklı'dan.

 

Engin Pınar

Engin Pınar


Arı bilgi bünyesinde aldığım iki kurstan biri olan Web tasarım kursu hakkında çevreme kesinlikle olumlu referans verebileceğim bir ğitim aldım. Özellikle Levent hocanın bizlerin gelişimi ve performansı açısından çok donanımlı bir eğitmen olduğunu söyleyebiliri. Her sorumuza sıkılmadan cevap verebilen, problemlerimizi çözebilen br hoca. Tüm arı bilgi ekibine teşekkür ederim.

 

HAYRETTİN YOLCU

HAYRETTİN YOLCU


KURUM VE KURUM HOCASI ŞENOL HOCADAN OLDUKÇA MEMNUNUM.ÇOK BAŞARILI DERSLER ÇOK İYİ.TEŞEKKÜRLER

TAYFUN AKBABA

TAYFUN AKBABA


ALANINDA UZMAN BİR EĞİTMENLE YARALI BİR DERS OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

Altayhan Aydemir

Altayhan Aydemir


Aldığım web tasarım eğitimi hem alandaki son gelişmelere dair bilgi birikimimin artmasına hem de gerekli yazılımlar üzerinde pratik bilgi sahibi olmama yardımcı oldu.

Murat Ahmet Paker

Murat Ahmet Paker


Tercih ettiğim bir eğitim kurumudur. Eğitim çok güzel devam ediyor. Bütün çalışanlar her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Herkese teşekkür ederim.

Buket Bahadır

Buket Bahadır


Web tasarım kursu alıyorum. Kurstan ve hocamdan çok memnunum. Yeterli derecede eğitim aldığıma inanıyorum. Her şey zamanlı bir şekilde ilerliyor. Teşekkürler

Ali Pamuk

Ali Pamuk


Sevgili Arı Bilgi;

Sınıflar kantin dekorasyonu gayet güzel. Aldığım eğitimden ve hocamdan çok memnunum. Teşekkürler

Dilara Tülen

Dilara Tülen


Almış olduğum web tasarım eğitiminden çok memnun kaldım bana çok şey kattı Levent hocamıza ve arı bilgiye teşekkür ederim

ALİ SEYMEN

ALİ SEYMEN


HOCAMIZIN ANLATIMI ÇOK İYİ ANLAŞILMAYAN HUSUSALRI TEKRAR TEKRAR ANLATARAK KONULARIN ANLAŞILMASINI SAĞLAMIŞTIR.ARIBİLGİ' YE TEŞEKKÜRLER.

Elif Kübra Kiraz

Elif Kübra Kiraz


Arı bilgiden daha öncede grafik tasarım kursu almıştım. İki eğitimden de çok memnun kaldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Eğitmenlerin hepsi alanlarında harika insanlar. Kurs dışında ne zaman ders ile ilgili destek istesem yardımcı oldular. Kantinin dekor ve dizaynı çok güzel manzarası harika Search something

Alp Babür

Alp Babür


Kurstan çok memnunum Levent hocamıza çok teşekkür ederim

Esra Tan

Esra Tan


Ar Bilgi çok güzel bir eğitim kurumu iyiki gelmişim diyorum ve çevremde ğeitim almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum. Hocacları çok iyi almış olduğum eğitimlerden son derece memnunum 

KADİR ÖZSOY

KADİR ÖZSOY


WEB TASARIMININ YAPILMASI EĞİTİMİ ŞENOL HOCA HER SORULAN SORUYA YANIT VERİYOR.

ANLATIMI GAYET İYİ.HERKESLE TEK TEK İLGİLENİYOR. TEŞEKKÜRLER.

Sinan Bağlar

Sinan Bağlar


Gerçek bir eğitim kurumu. Kesinle herkese tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu. Arı Bilgide aldığım eğitimler sayesinde ilk deffa kendi wen sitemi yaptım, dergi yaptım. alışmalar yaptım... Hiç bir konuda sıkıntı yaşamadım. Burada öğrendiğim bilgileri hiç bir yerde öğrenemem hocalarıma çok teşekkür ederim. 

MERVE CABAR

MERVE CABAR


ALMAK İSTEDİĞİM  EĞİTİMİ BİLEREK GELDİĞİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.

HOCAMIZA VE ARIBİLGİ' YE TEŞEKKÜRLER.

Uğur Keleş

Uğur Keleş


Levent hoca kadar yetenekli bilgili anlatımı iyi bir hoca görmedim. Arı Bilgiye teşekkür ederim bu kadar güzel eğitim aldığım için

Burhan Günay

Burhan Günay


Aldığımız eğitim gerek görsel gerekse de eğitmenimizin dersi anlatması ile birlikte  oldukça iyi.Levent Işıklı gibi bir eğitmenin sizin kurumunuz için çok büyük bir katkı ve değerdir. Umarım uzun yıllar boyuncada Levent hocamızın bilgilerinden  faydalanırsınız.Ayrıca kurumunuz çalışanlarıda çok değerli ve profesyonel insanlar özellikle muhasebe bölümüne anlayışlarından dolayı teşekkür ederim:)))

Serpil Tansu Sağmanlı

Serpil Tansu Sağmanlı


Aldığım eğitim ve öğretmenimizin hayatımıza kattıklarından dolayı çok memnunum. Katkılarından dolayı teşekkür ederim. 

Ferdi Al

Ferdi Al


Çok şey öğrendim. Eğlenceli zamanlar geçirdim.Sınıf arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hocaların kralı olan Levent Hoca'ya ve Arı Bilgi ekibine çok teşekkür ediyorum. :)

FERAT İPEK

FERAT İPEK


VERDİĞİNİZ EĞİTİM BUNDAN SONRAKİ HAYATIMIZDA BİZE ÇOK KATKI SAĞLAYACAK.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

BERK ERDEM

BERK ERDEM


EĞİTİMDEN VE ŞENOL HOCADAN MEMNUN KALDIM .

TEŞEKKÜRLER.

MECİT YILMAZ

MECİT YILMAZ


MÜKEMMEL BİR EĞİTİM OLDU.ŞENOL HOCAYA TEŞEKKÜRLER..

Hemen Başvur