Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Deniz ŞİMŞEK

Deniz ŞİMŞEK


Makine Teknikeri / Solidworks Eğitimi - Kursu
Solisworks dersleri güzel ve solid kursum anlayacağım tarzdan gidiyor. Autocad kursunuda burada almıştım memnun kaldım.Üstelik Yetkili Eğitim Merkezi olmalarıda ö

Muzaffer SEZER

Muzaffer SEZER


Makine Müh./Solidworks Eğitimi
Çok dikkatli, herkesi anlayıp anlamadığı herşeyi üstünden geçip öğretiyor.Hocamızı çok seviyorum.Solid eğitiminde 10 numara hoca.

Emine Nur

Emine Nur


Eğitmenimiz oldukça ilgiliydi. Bol bol alıştırma yapma fırsatımız oldu. Arı Bilgiden çok memnunum 

Üstün Burak Alper

Üstün Burak Alper


   Eğitmenden ve eğitimden çok memnunum. Solidworks programını hiç kullanmamıştım ama şimdi çok iyi derecede kullanabiliyorum. Arı Bilgi ve eğitmenim bana çok şey kattı. Teşekkür ederim Arı Bilgi

Yeşim Boynukalın

Yeşim Boynukalın


Eğitmenim Haluk beyden ve ilgisinden çok memnun kaldım . Özellikle 0 bilgiyle gelmemize rağmen herşeyi detaylı bir şekilde öğrendim. 

Emre Kabak

Emre Kabak


Solidworks eğitiminden çok memnun kaldım teşekkürler Arı Bilgi

Cisar Serindağ

Cisar Serindağ


Hocamız mükemmel bir insan hocamızın anlatımını çok beğendim. Herşey için çok teşekkür ederim. Autocad ve Solidworks kursundan sonra kendimi geliştirdiğimi inanıyorum. Sizlerinde yardımı ile bu alanda ir işte çalışmak istiyorum.

Berkay Çarkçı

Berkay Çarkçı


Hocamızdan çok memnun kaldım,teşekkürler.

Batuhan Tüylü

Batuhan Tüylü


Eğitime ilk başladığımda Solidworks gibi ayrıntılı bir programa hakim değildim. Yaptığımız çalışmalar ile konuyu kavramamızda eğitmenimiz yeterince yardımcı oldu. Eğitimden memnun kaldım.

Savaş Gülmez

Savaş Gülmez


Aldığım eğitimden gayet memnunum. Tüm Arı Bilgi çalışanlarına teşekkür ederim

Caner Kömür

Caner Kömür


Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Verimli ders işlerdik. Teşekkür ederim

Önder Kınalı

Önder Kınalı


Arıbilgi eğitim kurumundan almış olduğum solidworks kursundan çok memnun kaldım. Hocamızın anlattığı dersten ve yaptırdıkları örneklerden çizimlerden vermiş olduğu eğitimden çok memnun kaldım. Hocamızın derslerine geç kalmadan gelmesi ve vermiş olduğu eğitim çok iyi.

Metin Akdemir

Metin Akdemir


Bütün Arıbilgi ekibine saygı ve sevgilerimle teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi.Beklediğimden daha iyi geçti bütün dersler.

Fatma Kavalcıoğlu

Fatma Kavalcıoğlu


Bu eğitimden başta Tansu Hoca'dan aldığımız ve daha sonra Mustafa Yıldız hocamızdan aldığımız eğitimden çok memnun oldum. Hocalarımızın bilgi,tecrübe ve aktarımı gayet güzeldi.Hocalarıma bunlardan dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim. Ayrıca kurs saatini 15:00'a ayarlamak için çaba gösteren Mustafa Özbostancı'ya da çok teşekkür ederim.
Hemen Başvur