Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Ayşegül SINAR

Ayşegül SINAR


Merhaba, Tuncer beyin ders anlatışı gerçekten çok iyi. Anlamamız ve grafik tasarım projeleri yapabilmemiz için çok uğraşıyor. Teşekkür ederim

Süheyla SEZGİL

Süheyla SEZGİL


Eğitmenimiz gayet güzel anlatıyor. Her sorduğumuz soruya genellikle cevap veriyor. Grafik kursundan memnun kalarak ayrılıyorum. Özellikle 2. bölüm tam bir meslek eğitimi.

Furkan

Furkan


Kurum gayet ilgili ve öğrenciyi memnun ediyor grafik programlarını hiç bilmeyen biri olarak gayet memnun ve bilgili bir şekilde ayrıldım eğitmen işinde gayet başarılı ve öğrencisine bu başarıyı en güzel şekilde aktaran bir öğretmen.

Güler kol

Güler kol


Herşey için taner hocama teşekkür ederim göstermiş olduğu sabır ve eğitim için. Güleryüz ilgi ve eğitim içinde aynı zamanda arıbilgi kurumlarına teşekkür ederim.

Didem ASLAN

Didem ASLAN


Bence grafik kursunda güzel bilgiler verildi. Hepsi yararlıydı. Hocamız çok sabırılı. Sorulamıza cevap alabiliyoruz en azından. Çok da güler yüzlü.

Yasemin KURBAN

Yasemin KURBAN


Sıfır bilgi ile almış olduğum grafik kursu eğitiminin, kendi bilgi ve becerilerimle pekiştirerek iş hayatım için büyük yarar sağlayacağı kanısındayım.

Gül DEĞER

Gül DEĞER


Grafik kursu eğitimi Uygulamalar ve örnekler günümüzde karşılaşacağımız tasarımlar olması bizim için çok yararlı. Çok teşekkür ederim.

Selin KANSU

Selin KANSU


Benim gördüğüm programlar çok faydalı. Okulda aldığım eğitim yetersiz olduğu için grafik kursunu tercih ettim. Seneye stajım için çok faydalı oldu.

BURAK DEMİRCİ

BURAK DEMİRCİ


EĞİTİCİ ,AKICI,ÖĞRETİCİ VE DÜZENLİ İŞLEYEN BİR EĞİTİM SÜRECİYDİ.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ

KAAN Oyman

KAAN Oyman


Aldığım eğitimden memnunum .Bilmediklerimi öğrendim ve profesyonel  olarak çalışablecek kapasiteye geldiğimi düşünüyorum...

TEŞŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

Özlem EROL

Özlem EROL


Bu programlar mesleğim için gerekli olduğundan bence çok yararlı. Grafik tasarım eğitim yerinden çok memnunum.

Ülkühan Obuz Şahin

Ülkühan Obuz Şahin


Gönül hocamız geldikten sonra eğitimimiz çok başarılı,çok zevkli tam anlamıyla çok güzel bir ders aldım..

TEŞŞEKÜRLER ARIBİLGİ  AİLESİ.

Abdulkadir CİNDORUK

Abdulkadir CİNDORUK


Grafik kursundan gayet memnunum. Başarıp en güzel şekilde sonunu geliştirmek istiyorum. Sizde bana yeterince desteği verdiğinize inanıyorum. Teşekkürler...

KAMER PELTEK

KAMER PELTEK


Bu  zamana kadar kullanmak isteyipte öğrenemediğim programları öğrendim 

ARIBİLGİ AİLESİNE TEŞŞEKKÜRLER.

AYŞEGÜL TAŞÇI

AYŞEGÜL TAŞÇI


EĞİTMENİMİZ VE ALDIĞIMIZ DERS OLDUKÇA BAŞARILI . GRAFİK TASARIMLA İLGİLİ ÇOK İYİ BİLGİLER ÖĞRENDİM.

Şule Nebahat Yalçın

Şule Nebahat Yalçın


burada olmak güzel

Teşekkürler ARIBİLGİ .

Hülya YAĞIZ

Hülya YAĞIZ


İyi bir eğitmen diksiyonu anlaşılır bir anlatım tarzına sahip grafik derslerimiz eğlenceli geçiyor, hocamız gayet iyi bir eğitmen.

ŞEYDA YİĞİT

ŞEYDA YİĞİT


ÇOK GÜZEL BİR EĞİTİMDİ. TAVSİYE EDİYORUM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

Anıl Kapıkıran

Anıl Kapıkıran


Arıbilgi'den memnun kaldım.Teşekkürler.

Hakan Teyyare

Hakan Teyyare


Arıbilgi Şirinevler şubesinde Grafik Tasarım ve Web Tasarım kursu almaktayım. Hocaların anlatımları gayet güzel ve akıcı öğrenmek isteyenler için tavsiye ettiğim bir kurum.

Murat Akkaya

Murat Akkaya


Merhaba, Arıbilgi Pendik şubesinde almış olduğum Grafik Tasarım eğitiminin bugün son günüydü. Bana verilen eğitimlerden çok memnun kaldığımı belirtmiş olup teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim. Ali Çetin hocamada teşekkür ederim. Mükemmel bir insan.

Sinan Çakmak

Sinan Çakmak


Kurs olarak herşey çok güzel. Tabi ki en güzel ve olumlu olanı hocamızın eğitim kalitesi ve anlatım kalitesi. İş ve sektör olarak her şeyi bilmemizi sağladı hocamız.Her şey için çok teşekkürler Arı Bilgi

Tayfur Akpınar

Tayfur Akpınar


Bilgi birikimin ve eğitim adına verimli olan bir kurs oldu benim için .Hocam Ülgen Güneş’e çok teşekkür ederim. Saygılarımla..

Cansu Bayşu

Cansu Bayşu


Eğitim son derece bilgilendirici ve öğreticiydi. Eğitmenimiz sorduğumuz sorulara cevap vererek aklımıza takılan soruların cevaplanması için gerekli çabayı gösterdi. Her şey için teşekkürler.

Ahmet Alan

Ahmet Alan


Arı bilgi eğitim sürecim gayet güzel hocam Ülgen Güneş bu süreci verdiği bilgilerle ve samimiyetiyle daha da güzel bir hale getiriyor.Her şey için teşekkürler.

Savaş Koca

Savaş Koca


Eğitmenimiz son derece bilgili ve yetenekli bir eğitmen. Son derece memnum kaldım

Seren Anıl

Seren Anıl


Hocamızın bize vermiş olduğu eğitimden memnunum. Kendi adıma yeterli buluyorum. Teşekkürler

LEVAN ÖZKAN

LEVAN ÖZKAN


EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM. EXCEL İLE YAPILABİLECEK EN UFAK AYRINTILARA BİLE DEĞİNDİ.

TEŞEKKÜRLER.

Zuhra .Yazıcı

Zuhra .Yazıcı


Hocamız bizimle güzel ilgilendi. Ders anlatımı dışında da sohbet olsun, gülmek olsun gayet güzel vakit geçirdik. Ders konuları dışında da bize artı bilgiler verdi. Bize elinden gelenin en iyi eğitimi verdiğini düşünüyorum.

Tülay Bilici

Tülay Bilici


Eğitime başladığımız günden bugüne kadar çok verimli ve çok keyifli eğlenceli bir ders işledik. Derya Dalkıran hocamızın bu konuda gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Simge Yurtseven

Simge Yurtseven


Hocamdan aldığım eğitimden memnunum. Herşey için çok teşekkürler.

GÜLAY KÜÇÜK

GÜLAY KÜÇÜK


EĞİTMENİMİZ VE ANLATTIĞI DERS OLDUKÇA BAŞARILI.

Olga Mert

Olga Mert


Her şey çok güzeldi, arkadaşlarıma da seve seve bu eğitimi tavsiye ederim. Sevgiler,

Osman Gönen

Osman Gönen


Arıbilgi Eğitim Kurumu'ndan aldığım Grafik Tasarım Eğitimi hocamız Hümeyra Can gayet iyi eğitimlerde yaptığımız uygulamalarda hocanın sorulara cevapları ve yardımları iyi. Eğitim içeriği ve uygulamaları yeterli düzeydedir. Teşekkürler.

Tülay Bilici

Tülay Bilici


Eğitime başladığımız günden bugüne kadar çok verimli ve çok keyifli, eğlenceli bir ders işledik. Derya Dalkıran hocamızın bu konuda gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Zuhra Yazıcı

Zuhra Yazıcı


Hocamız bizimle gayet güzel ilgilendi, ders anlatımı dışında da branşla ilgili keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Ders konuları dışında da artı bilgiler verdi. Bize elinden gelen en iyi eğitimi verdiğini düşünüyorum. 

Nuray Gül

Nuray Gül


Kurumunuzda aldığım Grafik Tasarım eğitminden oldukça memnun kaldım. Eğitmenimiz Tuncer Bey'in tecrübe ve Grafik Tasarım mesleğiyle ilgili bize aktarmış olduğu bilgiler için teşekkür ederim. Kaliteli bir eğitimdi. Şahsım adına bu eğitimi bana sunduğunuz için teşekkürler.

 

Şükrü Baran

Şükrü Baran


Arı Bilgi eğitim kurumunun verdiği eğitimden oldukça memnunum. Beklentilerimi karşılayan bir eğitim içeriğine sahip. Eğitmenin derse hâkimiyeti, bilgisi ve anlatımı çok iyi. Genel olarak Arı Bilgiden memnun kaldım. Başka eğitimler almayı düşünüyorum ve tanıdığım kişilere rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir kurum

Esra Tan

Esra Tan


Kursunuzdaki her şey çok iyi gayet memnun kaldım

Vildan Yavuz

Vildan Yavuz


İlgi alakanız ve güler yüzlülüğünüz için öncelikle çok teşekkür ederim. Her şey için teşekkürler, iyi çalışmalar…

Alp Babür

Alp Babür


Eğitim içeriği gayet yeterli hocamızdan da çok memnun kaldım. Arı Bilgiye teşekkür ederim

Kübra Karahan

Kübra Karahan


Derslerin saati yeterli eğitmenimizden memnun kaldığımı da belirtmek isterim. Aldığım eğitimin bana çok katkı sağladığına inanıyorum. Teşekkürler 

ZAFER YAZICI  ( KURUMSAL)

ZAFER YAZICI ( KURUMSAL)


ÖĞRETMENİN ANLATIMI KONUYA DAHA ÇOK İLGİMİ ARTTIRDI . 

TEŞEKKÜRLER.

Şule Orhan

Şule Orhan


Aldığım eğitimi beğendim. Hocamızın yaptırdığı çalışmalar gayet başarılı ve güzel. Zorlandığımız her konuda yardımcı oluyor. Arı Bilgi’e teşekkür ederim

Sibel Akyüz

Sibel Akyüz


Eğitmenimden çok memnunum. Bilgisinin fazlaca yeterli olduğunu düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim. Kurs bana çok faydalı oldu.

Meryem Kızılboğa

Meryem Kızılboğa


Tuncer hocamız çok iyi ve çok şirin bir eğitmen. Verdiği bilgiler çok güzel ve yeterli. çok sıcak kanlı bir insan :) Onunla tanıştığıma çok memnunum Verilen eğitimin kalitesi güzel 

Tayfun Uslu

Tayfun Uslu


Aldığım eğitimden memnunum hocamızdan da çok memnunum yaptığımız çalışmalar fazlasıyla yeterli ve güzeldi. İlinize teşekkür ederim  Arı Bilgi :)

Ezgi Yıldırım

Ezgi Yıldırım


Öncelikle kurumdaki eğitmenleriniz ve verilen eğitimler gerçekten çok başarılı. Irmak hocamız çok iyi ve başarılı. Ondan ders aldığım için çok mutluyum. Gerekli donanım ve bilgiye hocam sayesinde kavuştum. Arı Bilgi Eğitim kurumlarına çok teşekkür ederim

Gizem Saylam

Gizem Saylam


Daha önce aldığım iki eğitim gibi bu eğitimde gayet verimli ve güzel geçti. Hocamız konuya hâkim ve öğretmek için çabası çok güzel. Pozitif enerjik tavırlarıyla derse bağlıyor. Bilmediğim çok şey öğrendim. Güler yüzlülüğünüz ve verdiğiniz eğitim için Arı Bilgiye teşekkür ederim

Yasemin Demir

Yasemin Demir


Kursa başlamadan önce epey bir araştırma yaptım ve sonunda bana gelen daha yakın gelen Arı Bilgi eğitim kurumunu tercih ettim. Hocamız konulara hakim ve iyi bir eğitmen.

Çiğdem Altuntaş

Çiğdem Altuntaş


Bu eğitimi almak için özellikle Cumhur hocayı bekledim. Kendisinin donanımı bilgi paylaşımı ve anlayışlı yapısıyla bize çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkürler

Ahmet Alan

Ahmet Alan


Almış olduğum eğitim çok verimli ve güzel geçti. Her dakikası dolu doluydu ve hiç boşa zaman harcamadan ders işledik Irmak hocamız çok güzel ders anlatıyor. Herkese tavsiye edebileceğim 1 numaralı eğitim kurumu Arı Bilgiye teşekkür ederim

Kubilay Karakum

Kubilay Karakum


Öğrettiği her şey için sabırla özenle ve isteyerek anlattığınız gösterdiğiniz ve uygulattığınız için sonsuz teşekkür ederim Irmak hocam. Arı bilgi çok ilgili ve kaliteli eğitim veriyor.

Serap Karakoç

Serap Karakoç


Eğitmenimiz Umut Kocacık bize beklediğimizin çok üstünde güzel açıklayıcı işlevsel ve güncel bir eğitim verdi. Ders işleyiş ve öğrenci ilişkileri son dersece iyi ve uyumlu. Kurum fiziki olarakta çok iyi konum olarak gayet güzel bir yerde.

İleri Excel

İleri Excel


Kurumunuzdan almuış olduğum ileri excel eğitimini yeterli ve beklentilerimi karşılar nitelikte buldum. Eğitmenimiz çok güzel ve verimli ders işliyor.

Muhammed Mahmut Özdemir

Muhammed Mahmut Özdemir


Arı Bilgi eğitim kurumlarından almış olduğum grafik tasarım eğitimi sayesinde grafik tasarım üzerine reklam ajansında işe başladım. Eğitim düzeyi gayet güzel eğitmenimizin nlatımıyla daha da güzel oldu.

Fazlı Gökhan Yıldız

Fazlı Gökhan Yıldız


Verilen eğitim iş hayatında karşımıza çıkabilecek zorluklarada hazırlayan, kariyer odaklı ve staj imkanı sunan bir kurum.

Zarife Bayırcı

Zarife Bayırcı


İşim için bana çok yararlı bir eğitim oldu. Eğitim süresince hiç bir problem yaşamadım. Hocamız her yönden olumlu yaklaştığını ve bize çok destek olduğunu vurgulamak isterim. 

Tuğba Yaş

Tuğba Yaş


Eğitim içerisinde matbaa gezisi yapmamız benim için çok faydalı oldu. Matbaa gezisinde grafiğin temelini , kullanılan araç gereçleri ayrıntılı bir şekilde öğrendik.  Kurstaki arkadaşlarımızla ortak bir çalışma yaptık. ve Derya hocamızla beraber çalışmamızı matbaada bastırdık. Bu ortak çalışma bize çok şey katıt. Hocamız bize her zaman destek verip ilgilendi.

ARİF KARATEKİN

ARİF KARATEKİN


ALDIĞIM  EĞİTİM İLE BİLGİM OLDUKÇA ARTTI. HOCAMIZ SON DERECE ALANINDA BİLGİLİ TEŞEKKÜRLER.

Duygu Şahin

Duygu Şahin


çok verimli bir eğitim geçirdiğimi düşünyorum. Yaptığımız matbaa gezisi bana çok şey kattı.  Eğitmenimizin önderliğinde yapmış olduğumuz ortak çalışma öğrendikelirimizi tam anlamıya pekiştirmemizi sağladı. 

Hülya Yılmaz

Hülya Yılmaz


Eğitmenimiz aynı zamanda grafik sektörünün içerisinde aktif olarak çalışan birisi ve bu bizim için çok büyük bir avantaj.  İş hayatında nelerle karşılaşacağımızı bildiğinden tasarımlarımızı buna göre yaptık. Matbaa gezisi düzenledi ve çok güzel geçti. çünkü grafikerlerin sadece bilgisayar başında değil matbaaayı da bilmeleri gerekli. Ortak çalışmamaız vardı bastırdık ve şu an kurumda herkesin görebileceği yerde sergileniyor. 

Nezihe Demircan

Nezihe Demircan


Derya hocamızın eğitiminden ve tecrübelerinden memenun kaldım. İnsan kaynakları departmanınızın ilgisi ve alakasına için teşekkür ederim. 

Oğuzhan Turhan

Oğuzhan Turhan


Grafik eğtiimini, programları çok iyi derecede öğrencidm. Hocamız anlamadığımız her konuda sabırla anlattı yardımcı oldu. Teşekkür ederim

Ozan Uslu

Ozan Uslu


Geçirdiğim öğrenim süresi boyunca her şeyden memnun kaldım. Eğitim yeterli ve faydalıydı

Buse Köse

Buse Köse


Hiç yabancılık çekmedim çünkü herkes hep güleryüzlüdü. Eğitim de bu şekilde ilerlediği için hem eğlendik hemde eğitildik. Pentool ile aramız ilk başta çok bozuktu fakat zamanla birbirimizsiz yapamayacağımızı anladık ve sevdik. Teşekkürler Arı Bilgi..

ANIL BENK

ANIL BENK


ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.TEŞEKKÜRLER 

FATİH OĞUZ ARDIÇ

FATİH OĞUZ ARDIÇ


GAZİ BOYRAZ HOCAMDAN VE ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUNUM.

MERVE ALADAĞ

MERVE ALADAĞ


DERSLERE VERİLEN DEĞER ÖNEMLDİR BENİM İÇİN HER ŞEKİLDE YETERLİ SEVİYEDE .

TEŞEKKÜRLER .

MELİS DENİZ BEYAZIT

MELİS DENİZ BEYAZIT


HERŞEYİ ÖĞRENDİM.DERYA HOCA BİZE ÇOK GÜZEL ANLATTI, DERS İÇİ VE DIŞI ÇOK EĞLENCELİ GEÇTİ. MÜKEMMEL DERS ANLATIMI VAR. ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ İLİŞKİSİ ÇOK İYİ TAVSİYE EDERİM  GELMENİZİ.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

İPEK SAKA

İPEK SAKA


EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.İŞ HAYATI İÇİN ÇOK FAYDALI EĞİTİM OLDU.

ARIBİLGİYE TEŞEKKÜRLER.

Mustafa Korkmaz

Mustafa Korkmaz


Solid kurs eğitimini aldım mustafa hocanın bilgisi ve yardım severliği için çok teşekkür ederim

Dilek Yildirim BOZAL

Dilek Yildirim BOZAL


Mükemmel ,süper çok keyifli ve eğlenceli beklentilerimi karşılayan bir eğitimdi özellikle. Taner hocanın , disiplini ve ilgisi beni çok memnun etti,kurumun ilgi,alaka ve her konuda yardımcı olmasındanda çok hoşnut kaldım.

Hemen Başvur