Sharepoint Portal Server
BİLGİ İSTEK FORMU

Eğitim Süresi

Sharepoint Portal Server Eğitimi/ Kursu hafta içi sabah öğle aksam üçer saatlik, hafta sonu sabah öğle akşam üçer saatlik seanslar halinde görülebilir.Sharepoint Portal Server Eğitimi/ Kursunda hafta içi yada hafta sonu eğitimlerinde müfredat ve fiyat farkı bulunmaz. Hafta  içi yada hafta sonu eğitimlerindeSharepoint Portal Server Eğitimi aynı standart saatlerinde verilir.

Eğitim Hedefi

Arı Bilgi en güncel müfredat, proje ve eğitimtecrübesi olan eğitmenleriyle, uluslararası eğitim standartlarına uygun sınıflarıyla ve partnerlikleriyle Sharepoint Portal Server Eğitimini /Kursunu vermektedir

Eğitim Takvimini Görmek İçin 

Kimler Katılmalı

Sharepoint Portal Server eğitimine isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Materyalleri

Sharepoint Portal Server Eğitimi/ Kursu içinde güncel programlar ve eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu kitaplar ve internet makaleleri öğrencilerimizle paylaşılmaktadır. En güncel bilgi ve metaryalleri özümsenmekte ve öğrencilere sunulmaktadır.

Sınıflar ve Uygulamalar

Sharepoint Portal Server  eğitimimizde dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir.

Sınav Uygulaması

Sharepoint Portal Server eğitiminde Arıbilgi sınavları zorunludur. Ayrıca Prometric Sınav Merkezimizde ilgili sınavlara girebilir ve Microsoft onaylı sertifika sahibi olabilirsiniz.


Tanıtım Kitapçığı

Kurumsal Tanıtım Kitapçığımızı İncelemek İçin Lütfen 


Arı Bilgi Başvuru Formu

Hemen Başvur