SCOM 2007 R2
BİLGİ İSTEK FORMU

 Arı Bilgi en güncel müfredat, proje ve eğitimtecrübesi olan eğitmenleriyle, uluslararası eğitimstandartlarına uygun sınıflarıyla ve partnerlikleriyleScom 2007 R2 Eğitimini /Kursunu vermektedir.

Eğitim Süresi

Scom 2007 R2 Eğitimi/ Kursu hafta içi sabah öğle aksam üçer saatlik, hafta sonu sabah öğle akşam üçer saatlik seanslar halinde görülebilir. Scom 2007 R2 Eğitimi/ Kursunda hafta içi yada hafta sonu eğitimlerinde müfredat ve fiyat farkı bulunmaz. Hafta  içi yada hafta sonu eğitimlerinde Scom 2007 R2 Eğitimiaynı standart saatlerinde verilir.

Eğitim Hedefi

Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi Scom 2007 R2 Eğitimi/ Kursu konusunda hem proje tecrübesi olan hem eğitmenlik tecrübesi olan kişilerle çalışmaktadır. Her eğitmenimiz Scom 2007 R2'yi en ince detaylarına kadar bilmekte ve anlatmaktadır. 

Eğitim Takvimini Görmek İçin 

Kimler Katılmalı

SCOM 2007 R2 eğitimine isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Materyalleri

Scom 2007 R2 Eğitimi/ Kursu içinde güncel programlar ve eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu kitaplar ve internet makaleleri öğrencilerimizle paylaşılmaktadır. En güncel bilgi ve metaryalleri özümsenmekte ve öğrencilere sunulmaktadır.

Sınıflar ve Uygulamalar

SCOM 2007 R2  eğitimimizde dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. SCOM 2007 R2 katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.

Sınav Uygulaması

SCOM 2007 R2 kursu eğitimizde Arıbilgi sınavları zorunludur.

Scom 2007 R2 Kursunu/ Eğitimini bitiren herkes, Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi'nin hazırlamış olduğu Scom 2007 R2 Eğitimi/ Kursu sertifikasını almaya hak kazanıcaktır. Ayrıca dileyen öğrencilerimiz test merkezimizde uluslararası sınavlara katılarak tüm dünyada geçerli sertifikalar almaya hak kazanırlar.


Tanıtım Kitapçığı

Kurumsal Tanıtım Kitapçığımızı İncelemek İçin Lütfen 


Arı Bilgi Başvuru Formu

Hemen Başvur