Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Hayatta herkesin bir başarı hikayesi vardır. Burası da siz değerli öğrencilerimizin başarı hikayelerini sizinle paylaştığımız noktadır. Aldığınız eğitimlerin yaşantınıza olan katkıları bu paylaşım alanında aynı tecrübeleri edinmek isteyen arkadaşlarla paylaşılacaktır.

Serap Yazıcı

Serap Yazıcı


Arı Bilgi'de aldığım eğitimlerden ve eğitmenlerimden memnun kaldım. Sorularımı istediğim gibi cevaplar alabiliyorum. Dersler konusunda her türlü sorunumu rahatlıkla çözümlenebiliyor. Eğitmenler düzgün ve yeterli bilgiye sahipler.

Fatih ALTINER

Fatih ALTINER


Merhaba ben Fatih Altıner. Aldığım Web Tasarım dersinden memnunum.Barış Kayman hocadan çok memnun kaldım. Barış Hocanın ders anlatımından gayet memnunum. Anlatım şekli için hiç şikayetim yok.Barış hocadan güzel bir Web Tasarım eğitimi aldık.

Fatma KAVALCIOĞLU

Fatma KAVALCIOĞLU


Eğitimde başta Tansu hocadan aldığımız ve daha sonra Mustafa Yıldız hocamızdan aldığımız eğitimden çok memnun oldum. Hocalarımızın bilgi, tecrübe ve aktarımı gayet güzeldi. Hocalarıma bunlardan dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca kurs saatini 15:00'a ayarlamak için çaba gösteren Mustafa Özbostancı beye de çok teşekkür ederim.

Metin AKDEMİR

Metin AKDEMİR


Bütün Arı Bilgi ekibine saygı ve sevgilerimle teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi, beklediğimden daha iyi geçti bütün dersler.

Müslüm Çöllü

Müslüm Çöllü


Merhaba

 

Kasım ayın da almış olduğum sistem eğitimine memnuniyetimi belirtmek isterim.  Eğitim içeriği, eğitim ortamı  ve eğitmenimizin göstermiş olduğu performansından dolayı faydalı ve geliştirici bir eğitim aldık. Başarılarınızın devamını dilerim.

 

Teşekkürler & İyi Çalışmalar

Hemen Başvur