Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Hayatta herkesin bir başarı hikayesi vardır. Burası da siz değerli öğrencilerimizin başarı hikayelerini sizinle paylaştığımız noktadır. Aldığınız eğitimlerin yaşantınıza olan katkıları bu paylaşım alanında aynı tecrübeleri edinmek isteyen arkadaşlarla paylaşılacaktır.

Selim Sancar

Selim Sancar


Personele iş verdikten sonra takip etmem zor oluyordu. Şimdi en azından personelin yaptığı işten haberdarım. Çok iyi oldu. Teşekkürler Arı Bilgi.

İdris Kale

İdris Kale


Üniversite de tarih okumama rağmen, Arı Bilgi sayesinde network uzmanı oldum. Çok mutluyum. Halkla ilişkilerdeki arkadaşlara çok teşekkür ederim. Verdikleri rehberlik hizmeti sayesinde hayatım değişti diyebilirim. Teşekkürler

Özlem Kılıçlı

Özlem Kılıçlı


Eğitmenimiz Sayın Mustafa TOPÇUOĞLU'ndan çok memnunum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.

Ezgi Akşar

Ezgi Akşar


Öğrenci/İleri Ofis Eğitimi Hocamı çok seviyorum. Çok çalışkan ve sabırlı. Bilgileri sindirmemize, biz tekrar yapmasak dahi olanak sağlayacak şekilde işliyor dersimizi.

Ayşegül Sınar

Ayşegül Sınar


Merhaba, Tuncer beyin ders anlatışı gerçekten çok iyi. Anlamamız ve projeleri yapabilmemiz için çok uğraşıyor. Teşekkür ederim.

Hemen Başvur