Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Hayatta herkesin bir başarı hikayesi vardır. Burası da siz değerli öğrencilerimizin başarı hikayelerini sizinle paylaştığımız noktadır. Aldığınız eğitimlerin yaşantınıza olan katkıları bu paylaşım alanında aynı tecrübeleri edinmek isteyen arkadaşlarla paylaşılacaktır.

Düzgün ÖZKAN

Düzgün ÖZKAN


2005 yılında Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra amatör olarak yazılım geliştirmelerinde bulunarak yazılım sektörüne dahil oldum.
İlk zamanlarda Web Arayüzü ve Grafik alanlarında çalışmaya başlamam ile birlikte verimliliğimi artırabilmek için yazılım alanında da kendimi geliştirme ve bunu profesyonel bir eğitim ile birleştirme ihtiyacı duydum.

Bir çok eğitim kurumu ile görüştüm ve içlerinde paraya dayalı olmadan temel manada eğitimimi tamamlamama yönelik en büyük yaklaşımı gösteren Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri ile tanıştım.

Eğitimim esnasında eğitmenim Erkan Bey'in de sektöre ve direkt olarak pratiğe çevrilmeye yönelik verdiği eğitim ile kursumu tamamladım.

Şuan kendi arayüzünü yaptığım bir çok çalışmanın yazılımınıda kendim yaparak E Ticaret,Crm,Cms projeleri geliştirmekteyim.

Aldığım eğitimin faydalarını hemen her gün görüyorum. Bu nedenle bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkese Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri'ni tavsiye ettim ve ediyorum.

Dilek ÖZDEN

Dilek ÖZDEN


Ticaret lisesini bitirdikten sonra bir muhasebecinin yanında stajer olarak çalışmaya başladım. Bu arada Arı bilgi nin muhasebe kurslarına devam ettim. Şu an yabancı ortaklı bir şirkette ön buhasebede çalışıyorum. Arı bilgi'ye teşekkür ederim.

Hatice Karagöz

Hatice Karagöz


Liseyi bitirdikten sonra bir süre işsiz kaldım. daha sonra kurs arayışına başladım. Arı Bilgi'yi hazırladıkları staj programıyla tanıdım. Eğitimimi başarıyla bitirdikten sonra hemen staja başladım ve şimdi kadrolu olarak çalışıyorum. Teşekkür ederim.

Ayfer Gülneşin

Ayfer Gülneşin


Mesleğim icabı kullandığım programları daha detaylı öğrenmem gerekiyordu. Arı Bilgi sayesinde bilgilerimi pekiştirdim.

Arda Barış

Arda Barış


Küçüklüğümden beri öğrenmek istediğim web tasarımını Arı Bilgi sayesinde öğrendim. Mezun olduktan sonra işler kolay :-)

Hemen Başvur